fbpx

Warszawa

Ochota, ul. Dobosza

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
11 000 000 PLN
Powierzchnia
2 577 m2
Powierzchnia działki
2 484 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Numer oferty
31/6336/OOS

Opis nieruchomości

Budynek do adaptacji na cele mieszkaniowe w spokojnej części warszawskiej Ochoty.

Działka o powierzchni 2484 m2 zabudowana budynkiem głównym o charakterze biurowo-mieszkalnym oraz budynkiem trafostacji. Działka otoczona jest trzema ulicami, część mieszkalna znajduje się od strony ulicy Opaczewskiej, wejście główne do budynku z ulicy Dobosza. Budynek główny o metrażu 2470 m2 jest w całości podpiwniczony i posiada 2 kondygnacje naziemne. Wewnątrz znajdują się urządzone powierzchnie biurowe typu open space, pomieszczenia magazynowo-techniczne oraz 5 lokali mieszkalnych wraz z komórkami lokatorskimi. Część mieszkalna oraz biurowo-techniczna jest niezależna – posiadają oddzielne wejścia oraz klatki schodowe.

Do nieruchomości przynależy 10 miejsc parkingowych.

Działka położona jest w dzielnicy Ochota, około 5 kilometrów od centrum Warszawy. Nieruchomość charakteryzuje się świetną dostępnością komunikacyjną ze względu na położenie przy dużych arteriach, w pobliżu przystanków tramwajowych, autobusowych oraz niedalekiej odległości od dworca PKP Warszawa Zachodnia. Dojazd do Portu lotniczego Warszawa-Okęcie zajmuje około 10-15 minut.

Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, w pobliżu znajduje się także wiele punktów handlowo-usługowych. W odległości 500 m w kierunku południowo-zachodnim znajdują się tereny rekreacyjne Parku Szczęśliwickiego. W dalszym otoczeniu, wzdłuż Al. Jerozolimskich zlokalizowane liczne zespoły zabudowy biurowej a także centra handlowe Reduta oraz Blue City.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość jest położona na obszarze oznaczonym jako C.3.3 MW/U – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub usług.

Przeznaczenie podstawowe: mieszkalnictwo wielorodzinne, funkcje usługowe z zakresu handlu detalicznego, biur, administracji publicznej, usług, obsługi finansowej, kultury, turystyki, poczty i telekomunikacji, nauki oraz budynki zamieszkania zbiorowego z zakresu hoteli, pensjonatów, domów studenckich, internatów.

Warunkiem sprzedaży jest możliwość dalszego korzystania z części pomieszczeń, w których zlokalizowane są urządzenia telekomunikacyjne – na zasadzie ograniczonego prawa rzeczowego użytkowania:

764,60 m2 w budynku A (piwnice 285,9m2, parter 105,3 m2, I piętro 373,4 m2)
65,70 m2 w budynku B
Istnieje możliwość optymalizacji zajmowanych pomieszczeń: uwolnienie parteru w całości i tylko nieznaczne ograniczenie OPR na 1. piętrze.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Tramwaj, Lotnisko, Autostrada

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
E-mail:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).