fbpx

Warszawa

Żoliborz, ul. Szamocka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
61 573,37 PLN
Cena za m2
65,16 PLN
Powierzchnia
945 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Numer oferty
138/6336/OLW

Opis nieruchomości

Lokal handlowo - usługowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji mieszkaniowej Madison Apartments przy ul. Szamockiej 10 na Żoliborzu. Inwestycja Madison Apartments jest w pełni skomercjalizowana (w sumie 230 mieszkań i penthousów o wysokim standardzie wykończenia). Poza mieszkaniami na osiedlu znajdują się inne punkty usługowe: restauracja, przedszkole, apteka, poczta, sklep spożywczy, oraz jeszcze jeden bardzo duży lokal, w którym od 06.2017 roku działa klub fitness Zdrofit. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się IX-piętrowy budynek biurowy klasy A, Żoliborz One, liczne inwestycje mieszkaniowe i biurowe oraz prywatny szpital Luxmed. Wejście główne do lokalu bardzo wygodne z ulicy, to samo z którego korzystają klienci klubu fitness. Hall wejściowy z windą 54 m2. Drugie wejście dyskretne, od strony osiedla. Lokal posiada duże przeszklenia od wewnętrznej strony osiedla. Wygodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Samochód – tylko 10 minut do centrum, 3 minuty do dróg ekspresowych S7, S8, NS i Alei Prymasa Tysiąclecia Dogodna komunikacja miejska dla ewentualnych klientów lokalu: autobus, oraz bezpośrednia linia do Metra DW. Gdański. Hall do wspólnego korzystania Wysokość pomieszczeń – 3,8m.
Na powierzchnię lokalu 945,97 m2 składają się następujące pomieszczenia: usługi 910,49 m2; pomieszczenie techniczne 18,79 m2; komora rozładowcza 16,69 m2

Lokal idealny na klinikę medyczną, handel, sklep, SPA, placówki edukacyjne, restaurację, showroom, etc. Dla klientów części handlowo - usługowej przewidziany jest duży parking podziemny na 102 miejsca postojowe.

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).