fbpx

Warszawa

Mokotów, ul. Kazimierzowska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 200 PLN
Cena za m2
55 PLN
Powierzchnia
40 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
137/6336/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia pokoje biurowe na Starym Mokotowie. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i innymi dzielnicami Warszawy. W pobliżu przystanki autobusowe, blisko do stacji metra. Budynek jest w bardzo dobrym stanie. Zapraszam do oglądania.

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).