fbpx

Warszawa

Mokotów, al. Niepodległości

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
14 703,99 PLN
Cena za m2
62,31 PLN
Powierzchnia
236 m2
Piętro
3
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2010
Numer oferty
154/6336/OLW

Opis nieruchomości

Trzy lokale biurowe przy stacji metra Wawrzyszew . Każdy z lokali zajmuje jedno piętro budynku .

Powierzchnia każdego piętra to 236 m2 ( dotyczy III, IV i V ), powierzchnia pierwszego piętra to 199 m2, udział w powierzchni wspólnej dla każdego piętra to 5 m2. W garażu znajdują się dwa pomieszczenia magazynowe, każde o powierzchni 12 m2, koszt wynajmu jednego z nich to 500 zł + VAT.
Cena najmu wynosi 14,5 euro za 1 m2 miesięcznie + koszty administracyjne 20 zł/ 1 m2 + media ( wg wskazań liczników ). Jedno miejsce parkingowe 100 euro, dla każdego piętra jest przewidziane 6 - 7 miejsc ( obecnie dostępne są 23 miejsca ).
Kaucja to 3-miesięczny czynsz + VAT.
Biura w budynku Asterus to nowoczesna powierzchnia biurowa w kameralnym budynku. Klimatyzacja firmy Daikin, podłoga podniesiona, okablowanie strukturalne klasy 5e, dostęp do światłowodu ( Orange i T-Mobile, ewentualnie inni operatorzy), ochrona całodobowa, kontrola dostępu, dostęp do budynku 7/24, pod budynkiem parking publiczny, do stacji metra Wierzbno 100 m, do ul. Woronicza ( tramwaje ) 400 m, do przystanku autobusowego przy Al. Niepodległości 300m. Aranżacje pięter można przygotować pod kątem potrzeb wynajmującego.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Podnoszone podłogi: Tak

Kontakt

Doradca Revida

Doradca Revida

Telefon:
881207627
Email:
dariusz.zanowski@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).