fbpx

Warszawa

Ursus, ul. Stanisława Bodycha

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
7 000 PLN
Cena za m2
37,43 PLN
Powierzchnia
187 m2
Piętro
2
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak
Dostępne od
2019-03-01
Numer oferty
140/6336/OLW

Opis nieruchomości

Doskonała lokalizacja, bezpłatny parking.

Lokal o powierzchni 187 m2 znajdujący się na 2. piętrze (z 3).
Pomieszczenia:
- duży hol,
- 5 pok. biurowych,
- toalety,
- pokój socjalny
- i pomieszczenie bez okien do adaptacji np. na mały magazyn.

Budynek posiada system monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego dostępnego dla najemców, dzięki czemu mają 24-godzinny podgląd zarówno na zewnątrz jak i w środku budynku. Wykończenie w wysokim standardzie, pomieszczenia klimatyzowane. Budynek jest zabezpieczony system Solid Security. Bardzo wysoka jakość oraz przepustowość łączy internetowych zapewniona przez dwóch dostawców (poprowadzony światłowód). Jest również możliwość instalacji umożliwiającej korzystanie drogą radiową.

Obszerny parking, bezpłatny, w cenie najmu to niewątpliwie duży plus i wygoda dla pracowników.

Budynek jest doskonale usytuowany pod względem komunikacyjnym (blisko do Alei Jerozolimskich, A2 oraz S2 i S8).
Dla pracowników korzystających z komunikacji miejskiej ważną informacją będzie fakt, że w pobliżu (200m) jest pętla autobusowa linii 191, kursujący w godzinach szczytu co 7 minut – dojazd z/ do Pl. Narutowicza. Drugi, linii 207 – lokalny autobus kursujący co 10 minut, jadący ze stacji WKD Opacz, przez stację kolejową Warszawa-Ursus.
Dogodny dojazd SKM-ką linii S1 na trasie Otwock – Pruszków. Z centrum SKM-ka dojeżdża w ciągu 19 minut do stacji Warszawa-Ursus. Obie stacje kolejowe: Warszawa-Ursus i Warszawa-Ursus-Niedźwiadek w niewielkiej odległości od budynku (10 min. drogi piechotą lub 2 przystanki autobusowe).

Lokal dostępny będzie od 1 marca 2019 r.
Dodatkowo płatne media zgodnie ze wskazaniami liczników oraz opłaty eksploatacyjne.

Zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Internet: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Edyta Stachera

Edyta Stachera

Telefon:
576694088
Email:
edyta.stachera@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).