fbpx

Warszawa

Włochy, ul. Słowicza

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
6 300 000 PLN
Cena za m2
6 562,50 PLN
Powierzchnia
960 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2000
Numer oferty
62/6336/OLS

Opis nieruchomości

Wolnostojący biurowiec o powierzchni 960 m2 (pow. użytkowa 845m2) o dobrym standardzie, ogrodzony.
Budynek mieści się na działce o powierzchni 457 m2.
10 miejsc parkingowych na posesji, 100m od budynku miejsca postojowe na około 20/30 samochodów. Światłowód, wentylacja, klimatyzacja, system ochrony p.poż, sufity podwieszane, alarm, na podłogach wykładzina dywanowa lub terakota.
W budynku znajduje się 30 pomieszczeń biurowych, 9 łazienek, 3 aneksy kuchenne oraz sala konferencyjna w piwnicy.
Konstrukcja budynku pozwala na dowolną aranżację pomieszczeń. Budynek jest w dobrym stanie.
Nieruchomość położona jest na terenie dzielnicy Włochy, w pobliżu skrzyżowania Alei Krakowskiej i Hynka. Jest to bardzo dobra lokalizacja w obrębie dzielnicy, ze względu na bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej, wszelkiego rodzaju usług i handlu. Al. Krakowska jest jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta, wzdłuż którego znajduje się znaczna ilość obiektów usługowych i biurowych. W niedalekiej odległości znajduje się Lotnisko im. Fryderyka Chopina.

Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
E-mail:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).