fbpx

Warszawa

Praga-Południe, ul. Czapelska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
8 800 000 PLN
Cena za m2
9 263,16 PLN
Powierzchnia
950 m2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Numer oferty
70/6336/OLS

Opis nieruchomości

Prężnie działający hostel przy Rondzie Wiatraczna na Grochowie. W budynku znajdują się pokoje 2,3,4,5,6 i 8-osobowe, niektóre z własną łazienką. Hostel od wielu lat przyjmuje zarówno grupy zorganizowane, jak również klientów indywidualnych.
Na posesji znajduje się ogródek z grillem i parking.

Budynek oddany do użytku w 2008 roku i do tej pory jest prowadzona działalność. Gruntowny remont został wykonany w tym roku.
Energooszczędny - posiada solary słoneczne, podpiwniczony.

Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum i innymi dzielnicami Warszawy. Blisko przystanki autobusowe i tramwajowe.

Dojazd do Śródmieścia zajmuje kilka minut.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).