fbpx

Warszawa

Ursynów, ul. Sarabandy

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
3 650 000 PLN
Cena za m2
4 195,40 PLN
Powierzchnia
870 m2
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
2000
Numer oferty
68/6336/OLS

Opis nieruchomości

Dom o powierzchni użytkowej 870 m2 mieści się na działce 1750 m2.
Budynek w bardzo dobrym stanie, jest wyposażony m.in w automatyczne rolety antywłamaniowe, klimatyzację, okablowanie strukturalne telefoniczne, okablowanie komputerowe o prędkości 1 GB, do budynku doprowadzony internet światłowodowy, system wzmocnienia sygnału GSM, system monitoringu, nowoczesny piec gazowy, automatyczny system nawadniania zieleni, automatyczne bramy wjazdowe.

Na posesji 20 miejsc parkingowych. W budynku mieści się przestronny garaż o powierzchni 52 m2.

Nieruchomość znajduje się w zacisznej, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej części Ursynowa. Lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dostęp do południowej obwodnicy Warszawy S2 oraz do lotniska Okęcie.

Posesja wśród zieleni, stanowi zaciszne miejsce w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
E-mail:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).