fbpx

Warszawa

Praga-Północ, ul. Targowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 600 000 PLN
Cena za m2
3 738,32 PLN
Powierzchnia
428 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
36/6336/OLS

Opis nieruchomości

Duża powierzchnia handlowo-usługowa 500 m od stacji metra.
Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo lokalu handlowo-usługowego nr 21/21a/22 o powierzchni użytkowej 428 m².
Przedmiotowy lokal znajduje się w dwukondygnacyjnej, handlowej części budynku wielorodzinnego, stanowiącej pasaż "Centrum Targowa", będącego własnością Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej "Nowy Dom 82". Budynek został oddany od użytku w 1995 r. Wejście do lokalu z pasażu znajduje się na wprost wejścia z ulicy Targowej. Lokal położony jest na trzech poziomach i obejmuje następujące pomieszczenia:
- piwnica z półpiętrem o powierzchni 144,89 m² w tym pomieszczenia techniczne, sanitarne, magazyn, klatka schodowa, winda towarowa,
- parter o pow. 238,02 m² w tym stanowisko obsługi klientów, główna sala sprzedaży, dwa pomieszczenia sanitarne, zaplecze socjalne, wydzielone pokoje biurowe, klatka schodowa, winda towarowa,
- półpiętro, na którym zlokalizowane są pomieszczenia sanitarne z poddaszem, o łącznej powierzchni 45,09 m².

Nieruchomość zlokalizowana jest w prawobrzeżnej części Warszawy, w dzielnicy Praga Północ. Ulica Targowa jest główną handlową i komunikacyjną arterią w dzielnicy i stanowi odcinek drogi krajowej nr 637.
Sąsiedztwo budynku stanowi zabudowa mieszkaniowa i komercyjna – głównie kamienice z lokalami usługowymi i handlowymi na parterze oraz lokalami zaadaptowanymi na cele biurowe. W odległości około 500 m zlokalizowane są stacje II linii metra Dworzec Wileński oraz Stadion Narodowy. Ponadto nieruchomość oddalona jest o ok. 250 m od Centrum Handlowego "Wileńska" oraz około 700 m od stacji PKP Warszawa Wschodnia.

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).