fbpx

Warszawa

Śródmieście, ul. Wiejska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
7 000 000 PLN
Cena za m2
26 515,15 PLN
Powierzchnia
264 m2
Piętro
5
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Idealny
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
2
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1906
Numer oferty
39/6336/OLS

Opis nieruchomości

„Kamienica Wiejska 11” to rewitalizowana kamienica, usytuowana przy ulicy Wiejskiej, vis-a-vis kancelarii Prezydenta RP. Ulica Wiejska zyskała popularność i prestiż w końcu lat dwudziestych XX wieku i do tej pory jest to doskonała lokalizacja- z jednej strony przy reprezentacyjnym Placu Trzech Krzyży, a z drugiej- tuż przy Parku im. Marszałka Edwarda Rydza- Śmigłego.

Kamienica powstała w 1906 roku, na miejscu willi wzniesionej według projektu architekta Antoniego Corazziego. W niemal niezmienionej formie przetrwała do dnia dzisiejszego. Jeszcze do roku 2012 była zamieszkała przez lokatorów.

Budynek składa się z części frontowej oraz 2 oficyn. Ma VI kondygnacji naziemnych oraz II podziemne. Głównym założeniem była jak najmniejsza ingerencja w istniejący układ pomieszczeń, w związku z tym powstało tam jedynie 25 apartamentów o powierzchniach 180- 280 m2.

Lokale mają imponującą wysokość 3,80-4,20 m. Na ostatnim piętrze powstały 4 penthousy z okien których można podziwiać panoramiczny widok na Warszawę. Dodatkowym atutem penthousów są tarasy zlokalizowane na dachu budynku.

Standard budynku jest bardzo wysoki, między innymi dzięki odtworzeniu lub renowacji stylowych elementów, takich jak:

• stiuki w lokalach mieszkalnych

• stiuki w pięknej, bogato zdobionej bramie wejściowej od strony ulicy Wiejskiej

• drewniane drzwi wejściowe do lokali z okazałymi supraportami.

W budynku powstał 2-poziomowy garaż podziemny z wjazdem/wyjazdem bezpośrednio od ulicy Wiejskiej. W kamienicy jest całodobowa ochrona oraz monitoring.

Zakończenie inwestycji nastąpiło w czerwcu 2016 r.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Winda: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).