fbpx

Warszawa

Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
18 000 000 PLN
Cena za m2
6 963,25 PLN
Powierzchnia
2 585 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Rynek
Wtórny
Numer oferty
66/6336/OLS

Opis nieruchomości

Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie, przy stacji metra Stokłosy. Idealne miejsce pod biura, usługi lub mieszkania.

Nieruchomość obejmuje działki nr:

4/1 o pow. 1770 m2 (przypomina kształtem trapez)
4/2 o pow. 609 m2 (kształt trójkąta równoramiennego)
Łączna powierzchnia działek wynosi 2379 m2.

W skład nieruchomości wchodzi:
budynek biurowy o pow. użytkowej – 2585,43 m2. Posiada instalacje: elektryczną, wodociągową ,kanalizacyjną,telefoniczną.
Obiekt biurowy murowany, posiada 4 kondygnacje (3 nadziemne i 1 podziemną). W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe typu open space na ok. 80 stanowisk pracy, odrębne gabinety, dzielone sale konferencyjne oraz zaplecze socjalne utrzymane w bardzo dobrym standardzie. W piwnicy mieści się również pomieszczenie wydzielone na magazyn. Teren jest ogrodzony i w dużej części utwardzony. Nieruchomość posiada parking z około 16 miejscami postojowymi. Budynek położony jest na dwóch działkach, które razem tworzą regularną całość w kształcie kwadratu.
Nieruchomość znajduje się przy alei Komisji Edukacji Narodowej 81 na warszawskim Ursynowie – w odległości ok. 8,6 km od centrum miasta oraz 4,7 km od lotniska Chopina-Okęcie.

Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa wielorodzinna z parterami przeznaczonymi na działalność usługową. Przystanki komunikacji miejskiej usytuowane są w niewielkiej odległości od nieruchomości: stacja Metro Stokłosy (150 m), autobusy (100 m). W pobliżu również Parking Park and Ride (100 m). O jedyne 300 m oddalona jest galeria handlowa KEN Center, nieco dalej mieści się Multikino Ursynów (900 m). W odległości ok.1 km znajduje się Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW).

Ze względu na atrakcyjną lokalizację, możliwości konstrukcyjne oraz korzystne zapisy planu miejscowego nieruchomość można przekształcić na budynek mieszkalny wielorodzinny lub biurowy. Atutem nieruchomości są stropy, których wysokość dochodzi do 5 metrów, co pozwala na zwiększenie powierzchni użytkowej. Ponadto obiekt może zostać wyposażony w windę zewnętrzną.

Nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego symbolem M1.20. Zgodnie z ustaleniami Studium wyceniana nieruchomość położona jest na terenach o przewadze zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej (M1), o wysokości zabudowy do max. 20 m i średnim wskaźniku intensywności zabudowy 1,5.

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie Ograniczonych Praw Rzeczowych dostępu do infrastruktury teletechnicznej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:

powierzchni użytkowej w budynku 1346 m2 (w tym 210 m2 w piwnicy, 529 m2 na parterze oraz 607 m2 na II piętrze) na zasadzie użytkowania
powierzchni na dachu – ok. 230 m2 na zasadzie użytkowania
gruntu – 291,87 m2 na zasadzie służebności przesyłu
Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę.

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
E-mail:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).