fbpx

Radom

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
4 000 000 PLN
Cena za m2
1 937,05 PLN
Powierzchnia
2 065 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
45/6336/OLS

Opis nieruchomości

Kompleks budynków biurowych z wewnętrznym dziedzińcem. Bardzo dobra lokalizacja, przy Placu Konstytucji 3 Maja.
Budynki położone są na działce o powierzchni 1.598 m2.
Na nieruchomość składają się:
• budynek biurowy A pow. 1 143,10 m2
• budynek biurowy B pow. 429,90 m2
• magazyn C o pow. 348,50 m2
• garaż o pow. 144,00 m2
Budynek biurowy A położony jest przy ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego, w 1. linii zabudowy. Pozostałe obiekty przylegają do siebie, tworząc układ litery „L”. Nieruchomość posiada spory wewnętrzny plac, utwardzony, zagospodarowany na miejsca parkingowe (ok. 10 miejsc). Dostęp na teren wewnętrznego placu przez bramę wjazdową od strony ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego.
Budynek A ma charakter biurowo-usługowy, składa się z 4 kondygnacji, budynek biurowy B to obiekt 3-kondygnacyjny. Przejście między budynkami znajduje się na poziomie parteru. Każda z części ma własną klatkę schodową. Wejścia do klatek od strony wewnętrznego dziedzińca. Wejście do części usługowej budynku A od strony ulicy Marsz. Józefa Piłsudskiego.
Budynek C jest obiektem biurowo-magazynowym, posiadającym 2 kondygnacje nadziemne. Wejście od strony wewnętrznego dziedzińca.
Działka posiada regularny kształt, zbliżony do prostokąta. Do działki doprowadzone są instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna i telefoniczna.
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta, w sąsiedztwie ulic Stefana Żeromskiego i Marsz. Ferdynanda Focha. Ulice te stanowią uczęszczany deptak, zabudowany zabytkowymi kamienicami. Jest to reprezentacyjna część miasta, z dużą liczbą lokali gastronomicznych i punktami usługowymi na parterze. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się obiekty kultury: Radomska Orkiestra Kameralna, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej. Dobra komunikacja z pozostałą częścią miasta, przystanek komunikacji miejskiej oddalony jest o 300 m.
W Radomiu przecinają się 3 drogi o zasięgu krajowym: nr 7, nr 9, nr 12 – biegnące w kierunku Lublina, Rzeszowa oraz Krakowa. Droga nr 7 zapewnia dogodny dojazd do Warszawy. W odległości 5 km mieści się Port Lotniczy Radom.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 2U - tereny strefy usług.

Budynek znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej.

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).