fbpx

Warszawa

Bemowo, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
715 962 - 764 864 PLN
Cena za m2
7 300 - 7 800 PLN
Powierzchnia
91.79 - 103.36 m2
Nazwa
Apartamenty Nowe Bemowo

Opis nieruchomości

Etap pierwszy gotowy do odbioru,
w ofercie ostatnie mieszkania.

Nowe osiedle mieszkaniowe na Bemowie. W ramach inwestycji powstanie zespół dwóch nowoczesnych budynków o zróżnicowanej wysokości, od 6 do 14 pięter. Wyróżniał go będzie ciekawy projekt architektoniczny, precyzja wykończenia oraz przestronne powierzchnie wspólne.
Dla wygody mieszkańców na parterze znajdą się lokale usługowe, w garażu podziemnym miejsca postojowe, komórki lokatorskie, do każdego mieszkania będzie przynależał balkon, taras bądź ogródek.
Starannie przemyślany plan zagospodarowania terenu, w jego założeniach: zielone patio, strefy do wypoczynku, dla najmłodszych mieszkańców plac zabaw.
Kompleks będzie ogrodzony, z ochroną i z monitoringiem.

Atrakcyjna lokalizacja:
- z rozwiniętą infrastrukturą: liczne punkty handlowo-usługowe, w sąsiedztwie Tesco, nieopodal CH Wola Park, Castorama, Decathlon. W pobliżu przedszkola i szkoły podstawowe, obiekty sportowo-rozrywkowe, tereny zielone: Aleja Sportów Miejskich, Street Workout Park Bemowo, Fort Blizne z centrum paintballowym, park Górczewska z amfiteatrem, wybiegiem dla psów,
- z doskonałą komunikacją: kilka linii autobusowych i tramwajowych w każdym niemal kierunku, najbliższy przystanek w odległości 3 min., w planach dwie stacje II linii metra. Bliskość drogi ekspresowej S8, zapewnia zmotoryzowanym dobry dojazd do innych dzielnic oraz szybki i prosty wyjazd z miasta.

Projekt realizowany dwuetapowo.

I etap:
budynek 6-piętrowy
125 mieszkań
1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe
pow. od 34 do 103 m2
termin realizacji: gotowy do odbioru, oddany w kwietniu br.


Zapraszam na prezentację.

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
2757/6336/OMS 5 91.79 4 7 800 PLN 715 962 PLN

Mapa

Kontakt

Edyta Stachera

Edyta Stachera

Telefon:
576694088
Email:
edyta.stachera@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).