fbpx

Warszawa

Praga-Północ, ul. Stalowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Nazwa
Stalowa 39

Opis nieruchomości

Nowa inwestycja na Nowej Pradze, w ramach której powstanie zespół dwóch 6-piętrowych budynków mieszkalnych, w nich 202 funkcjonalne mieszkania i lokale usługowe na parterze. Projekt będzie wyróżniał się elegancką w swej prostocie architekturą, precyzją wykończenia z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Całość ładnie wkomponuje się w najbliższe otoczenie. W założeniach: podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi (do mieszkań 3- i 4-pokojowych), ładnie zagospodarowany zielenią wewnętrzny dziedziniec, przestronne lobby i zielone tarasy na dachu.
Okolica w trakcie procesu rewitalizacji: remonty i modernizacja kamienic, dróg, będzie więcej zieleni, ograniczony ruch samochodowy.

Pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki: placówki edukacyjne, liczne punkty handlowe i usługowe. W sąsiedztwie zielone tereny rekreacyjne, place zabaw, boiska. Bliskość muzeów, teatrów oraz kin. Doskonała komunikacja z miastem: przystanki tramwajowe i autobusowe (w odległości 2 min. pieszo), metra i kolejki podmiejskiej (9–12 min.), w budowie kolejna stacja metra (5 min.). Ekspresowy szlak wyjazdowy z miasta.

Nieruchomość doskonała zarówno dla singli, par, jak też rodzin z dziećmi. Idealna jako inwestycja.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Doradca Revida

Doradca Revida

Telefon:
881207627
Email:
dariusz.zanowski@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).