fbpx

Józefosław

ul. Wilanowska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
305 976 - 484 854 PLN
Cena za m2
6 600 - 7 085 PLN
Powierzchnia
46.36 - 68.56 m2
Nazwa
Marina Józefosław II

Opis nieruchomości

Kolejny etap nowej inwestycji mieszkaniowej, tuż przy granicy z Warszawą i lesie Kabackim. Powstanie zespół trzech nowoczesnych 2-piętrowych budynków z podziemną halą garażową. Kompleks będzie wyróżniał ciekawy projekt architektoniczny, precyzja wykończenia oraz reprezentacyjne i przestronne powierzchnie wspólne. Utrzymany w naturalnych barwach, kameralny, znakomicie wkomponuje się w okolicę domów jednorodzinnych.
Starannie przemyślany plan zagospodarowania terenu, w jego założeniach: niewielkie jezioro i las, strefy rekreacji dla dorosłych, dla młodszych mieszkańców plac zabaw. Obiekt będzie ogrodzony, z monitoringiem i ochroną.
Termin oddania: III kwartał 2019 r.

Atrakcyjna lokalizacja, miejscowość niezmiennie od wielu lat jest chętnie wybierana do zamieszkania. Zapewnia komfort, wygodę, dobry dojazd do Warszawy zarówno komunikacją jak i samochodem. Okolica spokojna, cisza i dużo zieleni, rozwinięta infrastruktura. Liczne punkty usługowe i handlowe, edukacyjne, rozrywkowe: przedszkola, szkoły podstawowe, ośrodek jeździecki, park z boiskami, strefą street workout, parki ‘kieszonkowe’.

Nieruchomość idealna i dla rodzin z dziećmi i dla singli.

Zapraszam.

Mapa

Kontakt

Edyta Stachera

Edyta Stachera

Telefon:
576694088
Email:
edyta.stachera@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).