fbpx

Warszawa

Praga-Południe, ul. Wiatraczna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
327 922 - 488 320 PLN
Cena za m2
7 950 - 8 650 PLN
Powierzchnia
37.91 - 61.04 m2
Nazwa
Osiedle praskie
Dostępne od
2019-09-30

Opis nieruchomości

Kameralne osiedle mieszkaniowe na Grochowie. Powstanie nowoczesny 5-piętrowy budynek (144 mieszkania) z podziemną halą garażową. Kompleks będzie wyróżniał ciekawy projekt architektoniczny, precyzja wykończenia oraz reprezentacyjne i przestronne powierzchnie wspólne. Teren ogrodzony, w założeniach: dużo zieleni, strefy wypoczynku i rekreacji dla dorosłych, dla młodszych mieszkańców plac zabaw, naziemne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Niezaprzeczalny atut nieruchomości to lokalizacja:
- z doskonałą komunikacją z miastem: tramwaje, autobusy (najbliższy przystanek w odległości minuty pieszo), w przyszłości również przystanek metra (stacja Rondo Wiatraczna na planowanej III linii). Bliskość głównych arterii tej części miasta, pozwala na doskonały dojazd do centrum również samochodem oraz na prosty i szybki wyjazd poza miasto.
- z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki: liczne punkty handlowe i usługowe, nowo otwarta galeria Rondo Wiatraczna, placówki edukacyjne, place zabaw, tereny zielone.

Termin oddania: III kwartał 2019 r.

Zapraszam do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Edyta Stachera

Edyta Stachera

Telefon:
576694088
Email:
edyta.stachera@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).