fbpx

Warszawa

Białołęka, ul. Głębocka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
259 635 - 467 093 PLN
Cena za m2
6 870 - 7 585 PLN
Powierzchnia
34.23 - 67.99 m2
Nazwa
Osiedle Flora

Opis nieruchomości

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone na Białołęce – jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic stolicy. Niska zabudowa do 5 kondygnacji, podziemne hale garażowe z miejscami parkingowymi, komórki lokatorskie, eleganckie elewacje budynków oraz wysoki standard wykończenia części wspólnych, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Starannie przemyślany plan zagospodarowania terenu, w jego założeniach: dużo zieleni, przestronne strefy wypoczynku dla dorosłych, dla młodszych mieszkańców place zabaw. Kompleks będzie ogrodzony, z ochroną i monitoringiem.

O powodzeniu dzielnicy decydują atrakcyjne ceny mieszkań i pełna infrastruktura. Jest tu wszystko, co potrzebne do wygodnego, bezpiecznego życia: galerie handlowe, restauracje, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz liczne placówki zdrowia, kultury i oświaty, dużo terenów zielonych.
Tuż obok wejścia na osiedle znajduje się przystanek autobusowy. Dojazd do centrum zajmuje ok. 20 minut. Bliskość głównych arterii pozwala na doskonały dojazd do centrum również samochodem oraz na prosty i szybki wyjazd poza miasto.

Inwestycja realizowana w pięciu etapach, w sprzedaży etap III i IV – sześć budynków (118 mieszkań).
Nieruchomość idealna zarówno dla singli i par jak też rodzin.

Zapraszam do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Edyta Stachera

Edyta Stachera

Telefon:
576694088
Email:
edyta.stachera@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).