fbpx

Warszawa

Wola, ul. Marcina Kasprzaka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
343 750 PLN
Cena za m2
12 500 PLN
Powierzchnia
27,50 m2
Nazwa
Bliska Wola etap D bud. DM

Opis nieruchomości

Kolejny etap (D bud. DM) realizacji nowego osiedla mieszkaniowego na Odolanach. W ramach inwestycji powstanie zespół nowoczesnych budynków, którego będzie wyróżniał oryginalny projekt architektoniczny o zróżnicowanej wysokości, imponujących przeszkleniach oraz reprezentacyjnych i przestronnych powierzchniach wspólnych.
W ofercie znajdą się lokale usługowe, recepcja, pralnia samoobsługowa, przedszkole. A także podziemne hale garażowe z miejscami parkingowymi, komórki lokatorskie, pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.
Starannie przemyślany plan zagospodarowania terenu, w jego założeniach: duży park, fontanny, siłownia, ścieżki rowerowe i biegowe, place zabaw, boiska, zimą lodowisko, ścianka wspinaczkowa.
Kompleks będzie ogrodzony, z całodobową ochroną i monitoringiem.

Atrakcyjna lokalizacja:
– z doskonałą komunikacją: kilka linii autobusowych i tramwajowych, KM, SKM, w budowie stacja metra (najbliższy przystanek w odległości 2 min.). Bliskość głównych arterii tej części miasta, również zmotoryzowanym umożliwia szybkie połączenie z innymi dzielnicami oraz prosty wyjazd z miasta.
– z pełną infrastrukturą: liczne punkty handlowo-usługowe, nieopodal dynamicznie rozwijające się nowe biznesowe centrum stolicy. Ponadto przedszkola, szkoły podstawowe i licea jedne z najlepszych. W sąsiedztwie zielone tereny rekreacyjne: Lasek na Kole, trzy parki: Szymańskiego, Sowińskiego i Moczydło, z mnóstwem atrakcji: korty tenisowe, bungee jumping, kompleks odkrytych basenów, strefa street workout, amfiteatr, place zabaw.

Etap D, budynek DM, 12-piętrowy
Termin oddania III kwartał 2021 r.

Nieruchomość idealna dla singla, pary, dla rodzin z dziećmi.
Polecam zdecydowanie również jako inwestycję.

Zapraszam do kontaktu.

Mapa

Kontakt

Edyta Stachera

Edyta Stachera

Telefon:
576694088
Email:
edyta.stachera@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).