fbpx

Warszawa

Wilanów, ul. Przyczółkowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
6 337 200 PLN
Cena za m2
1 200 PLN
Powierzchnia działki
5 281 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
113/6336/OGS

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 5281 m2 mieści się w Wilanowie w pobliżu zjazdu z Południowej Obwodnicy Warszawy (węzeł Wilanów).
Nr 6/2 obręb 10-6-41.
Znajduje się bezpośrednio przy ul. Przyczółkowej, z której jest pozwolenie na zjazd.
Dla tego rejonu brak MPZP. Wg WZ istnieje możliwość budowy hotelu, budynku z usługami, gastronomią itp.
Dla WZ uzyskiwane były uzgodnienia uzbrojenia działki w przyłącza miejskiej sieci wodociągowej, gazowej i energetycznej.
Powierzchnia i ukształtowanie działki daje również możliwość jej zabudowy zespołem czterech budynków z trzema kondygnacjami naziemnymi i poddaszem.
Ponadto jest możliwość dokupienia 11.303 m2.
Wilanów to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Liczba mieszkańców Wilanowa stale wzrasta, jest to bowiem obszar wielu projektów deweloperskich.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).