fbpx

Warszawa

Ursynów, ul. Krasnowolska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
617,57 PLN
Powierzchnia działki
808 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska
Szambo
Dostępne od
2019-04-07
Numer oferty
121/6336/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana /inwestycyjna z wolną KW ul. Krasnowolska (Grabow /Ursynow) Działka skrajna kwadratowa 25x35 ogrodzona okolica domków jednorodzinnych sąsiad z jednej strony i z tyłu domu. Media prąd i studnia szambo . Na przeciwko działki zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przewidziany teren rekreacyjny na razie są ogródki i staw Zabłockiego. Co zapewnia ze nikt nam nie zbuduje nam na przeciwko domu wieżowca. Super lokalizacja! Do Puławskiej 5 minut, miejsko blisko a jednocześnie sielsko i zielono . Do dyspozycji kupującego jest projekt indywidualny do tej działki na dwa niezależne domy . Super okazja dla dewelopera i dla indywidualnych klientów którzy chcą w 1 domu mieszkać 2 wynajmować. Opcja w rozliczeniu mieszkanie w dobrej lokalizacji w Warszawie lub Poznaniu . Osobna KW do drogi w cenie.Taka okazja się nie zdarza działki miejskie w tej cenie są rzadkością. Dojazd do działki drogą prywatna osobna KW, w cenie!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Doradca Revida

Doradca Revida

Mobile:
881207627
Email:
dariusz.zanowski@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).