fbpx

Konstantynów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
7 000 000 PLN
Cena za m2
10,55 PLN
Powierzchnia działki
663 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Numer oferty
161/6336/OGS

Opis nieruchomości

Nieruchomość na dużej działce z bezpośrednim wjazdem od strony drogi wojewódzkiej.

Nieruchomość położona na działce o powierzchni ponad 66 ha. W jej skład wchodzą:

budynek A techniczny o powierzchni użytkowej 1630 m2
budynek B magazynowy z garażami o powierzchni użytkowej 763 m2
budynek C techniczno - magazynowy o powierzchni użytkowej 27 m2
budynek D magazynowy o powierzchni użytkowej 33,04 m2
budynek E wartowni o powierzchni użytkowej 96,2 m2
Dodatkowo znajdują się tu zabudowania: wiata śmietnikowa o powierzchni 8 m2, basen pożarowy, dwie wieżyczki obserwacyjne, studnia głębinowa, oczyszczalnia ścieków - budynek antenowo-magazynowy, studnia, oczyszczalnia ścieków oraz budynek antenowy. Przed budynkami znajduje się utwardzony plac, pełniący rolę parkingu dla ok. 20 samochodów. Pozostały teren nieruchomości stanowi zieleń. Na terenie nieruchomości mogą stanąć magazyny, zakłady produkcyjne lub centra handlowe.

Ciekawostką był zbudowany na terenie byłego PGR-u 646 metrowy maszt radiowy w Konstantynowie, który przez 17 lat (1974-1991) był najwyższą budowlą na świecie.
W latach 1974-1991 maszt zlokalizowany ok. 90 km od Warszawy, ze względu na swoją rekordową wysokość stanowił ewenement na skalę światową i został oficjalnie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej nr 577, prowadzącej do drogi krajowej nr 60 i łączącej się z drogą krajową S8. W najbliższej okolicy znajduje się miasto Gąbin od którego nieruchomość oddalona jest o ok. 5 km. W Gąbinie znajdują się najbliższe punkty usługowo-handlowe, takie jak: banki, apteki, poczta, restauracje, sklepy spożywcze, ratusz. W odległości 6 km od obiektu znajduje się Dom Handlowy Arkadia, w takim samym odstępie jest również Stary Rynek w Gąbinie. Najbliższe większe miasto w okolicy nieruchomości to Płock oddalone o ok. 30 km. Odległość nieruchomości od Warszawy to 100 km.

Ze względu na swoją powierzchnię grunt cechuje wysoka chłonność inwestycyjna. Dodatkowo położenie w centralnej Polsce, 30 km od DK 50, 60 i 62 sprawia, iż nieruchomość posiada potencjał na duże centrum logistyczne.
Wariantem alternatywnym jest budowa dużego ośrodka konferencyjno-rekreacyjnego, wraz z udogodnieniami rekreacyjnymi, takimi jak kompleksy basenowe lub pole golfowe. Istnieje też możliwość budowy stawów rybnych w ramach uzupełnienia działalności hotelowej. Koncepcja przyszłościowa zakłada również budowę farmy fotowoltaicznej, w ramach uzyskiwania energii z alternatywnych, odnawialnych źródeł energii. Ponadto Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pozwala na podział nieruchomości na mniejsze działki o powierzchni minimum 1000 m2 i zabudowę obiektami 2-kondygnacyjnymi. Dzięki temu możliwy do uzyskania PUU przekroczy 140 000 m2.

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 1U – usługi, P – produkcja. Przeznaczenie dopuszczalne uzupełniające: budynki gospodarcze, garaże, inne obiekty i urządzenia niezbędne do prawidłowego działania funkcji podstawowej.

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
E-mail:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).