fbpx

Warszawa

Mokotów, ul. Antoniego Odyńca

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
15 000 000 PLN
Cena za m2
7 407,41 PLN
Powierzchnia działki
2 025 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
136/6336/OGS

Opis nieruchomości

Duża działka w prestiżowej lokalizacji pod zabudowę mieszkaniową lub biura.

Przedmiotem sprzedaży jest działka 50/02 o powierzchni 2025 m2.
Na oferowanym gruncie usytuowany jest budynek biurowo-techniczny, którego część wychodzi poza obręb działki.

Na terenie nieruchomości znajdują się też następujące zabudowania:
• budynek biurowo-mieszkalny o pow. 694 m2
• magazyn o pow. 161 m2
• budynek techniczny o pow. 68 m2
Ponadto na działce usytuowany jest budynek stacji TRAFO oraz blaszany magazyn.
Budynek biurowo-techniczny to obiekt 1-piętrowy z podpiwniczeniem (podpiwniczenie, niski parter, piętro), murowany. Wyposażony w centralne ogrzewanie, sieć wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną. Kondygnacje nadziemne zagospodarowane na biura, w kondygnacji podziemnej znajdują się pomieszczenia techniczne.
Budynek biurowo-mieszkalny posiada 5 kondygnacji – 2 podziemne i 3 nadziemne. Znajdują się w nim 4 lokale mieszkalne, w tym 2 pustostany. Budynek wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, centralne ogrzewanie oraz klimatyzację.
Budynki magazynowy i techniczny posiadają 1 kondygnację. Ponadto na terenie znajdują się drobne zabudowania: budynek gospodarczy i budynek techniczny o łącznej powierzchni 34 m2.

Kształt działki nieregularny, 2 wjazdy na teren nieruchomości: od ul. Krasickiego i od ul. Odyńca.

Nieruchomość położona na rogu ulic Krasickiego i Odyńca w Warszawie. Jest to doskonała lokalizacja, centrum warszawskiego Mokotowa. Nieruchomość zlokalizowana między ul. Puławską a al. Niepodległości – 2 największymi arteriami komunikacyjnymi tej części miasta. W promieniu 800 m znajdują się 2 stacje metra: Racławicka i Wierzbno. Okolica jest doskonale skomunikowana: bezpośrednio przy nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe, natomiast większa liczba przystanków komunikacji miejskiej znajduje się przy ul. Puławskiej. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15 min. komunikacją miejską i niecałe 10 min. samochodem.

Najbliższe sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne, Park Dreszera, Ogród Jordanowski. Cicha okolica w pobliżu willowej zabudowy, gdzie znajdują się ambasady, placówki dyplomatyczne. W promieniu 500 m znajdują się 3 przedszkola i gimnazjum. Sklepy spożywcze ulokowane wzdłuż ul. Puławskiej i al. Niepodległości, ok. 300 m od nieruchomości. Okolica sprzyja rekreacji. Po przeciwnej stronie ul. Puławskiej, w promieniu 1 km znajduje się klub sportowy Warszawianka i Aqua Park, a nieco dalej piękny pałac Królikarnia wraz z przylegającym Zespołem Przyrodniczo-Krajobrazowym Arkadia.

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość położona jest na terenie M2.12 – tereny o przewadze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, do wysokości 12 m.

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości na zasadzie:

1) użytkowania - w zakresie pomieszczeń o łącznej powierzchni 250,09 m2, w tym:
- 244,22 m2 w piwnicy budynku biurowego
- 5,87 m2 w budynku stacji trafo
oraz powierzchni dla urządzeń na dachu i elewacji budynku biurowego

2) służebności przesyłu – w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i energetycznej w/ na gruncie.

Część budynku biurowego jest położona na działkach nr 50/3 oraz 50/4, do których Właściciel nie posiada tytułu prawnego.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 12
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).