fbpx

Warszawa

Bielany, ul. Fortowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 499 000 PLN
Cena za m2
2 922,03 PLN
Powierzchnia działki
513 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
112/6336/OGS

Opis nieruchomości

Bardzo dobrze skomunikowana działka na Chomiczówce, blisko stacji metra Wawrzyszew, u zbiegu ulicy Broniewskiego i Alei Reymonta.
Dla tego rejonu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Uzyskano warunki zabudowy dla dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej.
Kilkadziesiąt metrów od działki znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. W najbliższej okolicy szkoły, przedszkola, sklepy, park Chomicza.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Park, Restauracja, Przychodnia lekarska, Bank, Sklep, Apteka, Centrum handlowe, Fitnes, Przedszkole, Szkoła, Plac zabaw, Bazarek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Metro

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
Email:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).