Warszawa

Wilanów, ul. Obornicka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
20 000 PLN
Powierzchnia
378 m2
Powierzchnia użytkowa
378 m2
Powierzchnia działki
739 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pięter
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Bliźniak
Rok budowy
2005
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, składający się z przyziemia, parteru, piętra oraz poddasza użytkowego o łącznej powierzchni użytkowej 377,84 m2. Zbudowany w 2005 roku w technologii tradycyjnej murowanej. Jest wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacyjną, alarmową oraz videodomofonową. Na standard wykończenia budynku składa się posadzka drewniana, glazura, terakota, stolarka okienna PCV oraz stolarka drzwiowa drewniana.

Dom znajduje się na działce 739 m2 w kształcie prostokąta. Od północnej strony nieruchomości znajduje się droga dojazdowa - ul.Obornicka,
utwardzona kostką brukową, wyposażona w chodniki i infrastrukturę oświetleniową.

Najbliższe sąsiedztwo stanowią budynki jednorodzinne. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa i liceum, przychodnia, sklepy, a także liczne przystanki i pętla autobusowa.

Ponadto w okolicy jezioro Wilanowskie, punkty handlowo-usługowe, Pałac w Wilanowie, ambasada oraz obiekty sakralne.

Zainteresowanym udostępniamy plany budynku.

Zapraszam do oglądania.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Typ okien: PCV, PCV

Kontakt

Ewa Hetmańczyk

Ewa Hetmańczyk

Telefon:
881207199
E-mail:
ewa.hetmanczyk@revida.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Revida dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Revida z siedzibą w Warszawa (03-801) przy Zamoyskiego 45A lok. 9. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).